EDİT ARGE YAZILIM GELİŞTİRME SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Merkezi Sakarya Üniversitesi Teknokent’te bulunan kullanıcı dostu, kompakt, inovatif çözümler sunan yazılım firmasıyız.

19 yılı aşkın ERP alanındaki uzmanlığımıza ve tecrübelerimize, üretim işletmeleri, toptancı ve perakendeciler için 400’ün üzerinde uluslararası proje deneyimlerimize, işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için yenilikçi yaklaşımlara, otomasyona ve ölçeklenebilirliğe güveniyoruz.

Üretim, satın alma, satış, depo, muhasebe gibi önemli şirket süreçlerinizi otomatikleştirmek ister misiniz? Yazılımımızla sizin için doğru çözüme sahibiz.

reybex, birçok sektör için doğru çözümleri sunar ve ihtiyaçlarınıza göre özel olarak uyarlanabilir. Tüm verilerinizi şeffaf bir şekilde kontrol eden ve dünyanın her yerinden erişebileceğiniz sistemimize güvenin. Müşterilerimiz, ayda 10 ila 50.000 sipariş hacmine sahip başarılı küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlerdir.

reybex’in hitap ettiği sektörler;

  • Üretim İşletmeleri
  • Toptancılar - B2B
  • Perakendeciler
  • e-Ticaret İşletmeleri
  • Hizmet İşletmeleri

 

Ürünler

reybex’deki CRM modülü içinde müşteri temaslarınızı ayrıntılı oluşturabilir; teklifler hazırlayabilir ve ilgili kişilerin satın alma kararını vermeye ne kadar yakın olduğunu her zaman görebilirsiniz. Hedeflenen kampanyalarla müşterilerinizi alım için heveslendirebilir ve ikna edebilirsiniz. reybex, as a Service (SaaS) ilkesine dayalı bir yazılım sistemidir. Bu nedenle zamana ve lokasyona bağlı olmaksızın reybex verilerinize mobil ağlar üzerinden de erişebilir ve hızlı dönüşler sağlayabilirsiniz

Kullanım Alanları
-CRM Dashboard -Adres Yönetimi -Fırsat Yönetimi

reybex Bulut ERP – Satın Alma Yönetim Modülü ile satın alma isteği, anlaşma, sipariş ve faturalandırma vd. tüm tedarik süreçleri yönetilebilmektedir. Satın alma modülünde ürün başına birden fazla satın alma fiyatı, satın alma için kademeli fiyat, minimum stokların otomatik olarak güncellenmesi, sipariş isteklerinin otomatik olarak oluşturulması vb. özellikleri yer almaktadır.

Kullanım Alanları
-Mal ve Hizmet Tedarikçileri İle İlişkiler -Fiyatlandırma ve Pazarlık -Stok Yönetimi ve Talep Planlaması

reybex, eksiksiz bir gönderi süreciyle; gönderi etiketi ve iade etiketi basımı dahil olmak üzere kargo firmaları ile entegre bir gönderi çözümü içerir. Örneğin, doğrudan gönderi etiketiyle veya müşterinin talebi üzerine e-posta ile de gönderebilirsiniz.

Kullanım Alanları
Kargo Entegrasyonları -Aras Kargo -MNG Kargo -Yurtiçi Kargo

e-Fatura Modülü ile faturalar toplu bir şekilde firmaya özel e- fatura şablonuyla kesilebilmektedir. Kesilen faturalar otomatik olarak eFatura & eArşiv modülüne aktarılır. Bu faturalarda ki carilerin e-Fatura mükellefi olup olmadığı reybex tarafından otomatik olarak tespit edilir. Modüle aktarılan faturalar tek tek veya toplu olarak onaylanabilmektedir. Ya da onay sürecine tabii olamadan doğrudan e-Fatura / e- Arşiv Fatura oluşturulabilmektedir.

Kullanım Alanları
Fonksiyonlar -Fatura onay süreci aktif edilebilir -Statüler anlık olarak görüntülenebilir (beklemede-başarılı-iptal) -İptal süreçleri yönetilir -Toplu ve tek tek görüntüleme, yazdırma ve onaylama yapılabilir -Carilerin e-fatura mükellefiyeti otomatik tespit edilir -Kolay ve merkezi kullanım sunar

reybex ile ürün / varyant yönetiminde liste fiyatı, indirimli fiyatı, net-brüt fiyat, satın alma fiyatı, birim çevirimleri, set ürün, 3. parti, marka, barkod, teslimat süresi, resim, varyant, uzun-kısa açıklama, dokümanlar, depo-stok yeri ve birçok detayda ürün yönetimi imkanı sunmaktadır. Ürünler tek tek, toplu olarak, CSV (excel) formatında veya API ile kolayca eklenebilmektedir.

Kullanım Alanları
-Perakende ve E-Ticaret -Üretim Endüstrisi -Gıda ve İçecek -Teknoloji ve Elektronik -Otomotiv -Moda ve Hazır Giyim

Çoklu depo, stok yeri, depo lojistiği, stok rezervasyonu, son kullanma tarihlerinin ve fatura numaralarının kaydedilmesi, fiyatlı envanter değerleme, barkod etiketlerinin düzenlenmesi, komisyon belgesinin düzenlenmesi gibi birçok fonksiyonu bünyesinde barındırmaktadır.

Kullanım Alanları
-Perakende ve E-Ticaret -Üretim Endüstrisi -Dağıtım ve Lojistik -İnşaat ve Yapı Malzemeleri -Otomotiv Endüstrisi

reybex ile alıcı ya da satıcı cari hesapları, banka, kredi kartı, kasa işlemleri ve nakit akışı yönetebilirsiniz. Açık kalemleri görebilir ve etkin alacak yönetimi gerçekleştirebilirsiniz. Her bir müşteri için faklı düzeylerde bireysel uyarı sistemi oluşturabilir, elektronik ortamda ihtar gönderebilirsiniz. Fatura-ödeme eşleştirmesinin yanı sıra karlılık analizleri de yapabilirsiniz.

Kullanım Alanları
-Cari İşlemler -Ödeme İşlemleri -BA/BS

Projelerinizi dinamik olarak değişikliklere uyarlamak için proje yönetimi fonksiyonuna ihtiyacınız vardır. reybex proje yönetimi ile geleceği görerek ve proje planındaki sapmalara uyum sağlayarak tepki verebilirsiniz. Projelerin ilerleyişini bütüncül şekilde izleyebilirsiniz. Görevleri otomatik olarak ekibinize dağıtabilir ve ihtiyaçlara göre esnek biçimde değişikliklere tepki verebilirsiniz.

Kullanım Alanları
-Ticket Sistemi -Proje Raporlama -Görev Yönetimi

-Dinamik Üretim Programı -MRP(Malzeme İhtiyaç Planlaması) -Ürün Ağacı Yönetimi -Rota Yönetimi -Üretim Planlama

Kullanım Alanları
-İmalat Endüstrisi -Tekstil ve Hazır Giyim -Kimya ve İlaç Sanayi -Elektrik ve Elektronik -İnşaat ve Yapı Malzemeleri

reybex Satış Modülünde, tüm satış süreçleri teklif, anlaşma, sipariş, irsaliye, fatura gibi belgeleri birbirleri ile ilişkilendirip takip edebilmekte, müşteri veya müşteri grubu, ürün veya ürün grubu bazında fiyat politikalarını yönetebilmektedir. Teklifler için ayrı metin taslakları oluşturulabilmekte, bu sayede teklifler hızlıca revize edip kısa sürede kişisel teklifler hazırlanabilmektedir

Kullanım Alanları
-Perakende ve E-Ticaret -Toptan Satış ve Dağıtım -Üretim Endüstrisi -Hizmet Sektörü
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ D BLOK 10 D / Z07 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin