KANTEC OTOMASYON SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.-TEKNOKENT ŞUBESİ
2015 yılında kurulan Kantec, gıda endüstrisi için robot ve makine teknolojileri tasarlayarak, modern çözümler üretmektedir.

Kantec, modern gıda endüstrisinde verinin ve zaman yönetiminin çok değerli olduğu bilincinde tasarladığı makine ve robot teknolojileri ile müşterilerine çevreye duyarlı, nitelikli ve verimlilik odaklı bir üretim deneyimi sunmaktadır. Tasarladığı fiziksel ve dijital sistemlerle, üretim süreçlerinin anlık takip edilerek; verimli, tutarlı ve güvenilir olmasını sağlar.

Kantec; Endüstri 4.0 ışığında tasarladığı robot ve makine teknolojileri, fabrika otomasyonları, bilgi ve kontrol sistemleri, ürün montaj ve satış sonrası servis desteğiyle, global endüstri ve Türkiye endüstrisinde çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Kantec, Türkiye’de beyaz et sektörüne robot teknolojisini entregre eden ilk şirket olmanın gururunu da taşımaktadır

 

Vizyon

Teknolojinin, insanlığın ve doğanın iyiliğine kullanılması gerektiği önceliğiyle, yenilikçi ve ilham veren bir şirket olmak.

Misyon

Güncel endüstri dinamikleri ışığında çevre dostu, verimli ve sürdürülebilir esaslı robot ve makine teknolojileri tasarlamak.

Ürünler

Kelebec 3.0’ın Deri Sıyırma Modülü, tavuk sırt etinde bulunan deriyi kolayca sıyırır. Ürün gramajına göre otomatik form alan Deri Sıyırma Modülünden çıkan tavuk sırt etinden 1. Sınıf Kalite Kıyma, Tavuk Sosis veya Nugget üretimi yapılır. Özellikler IP69k Sınıfı Yıkanabilir Su Geçirmez Paslanmaz Çelik Motorlar (2.5 Kw) 360° HMI Ekran Tüm Otomasyon Ürünleri Siemens PLC’dir Gelişmiş Yazılım ve Kullanıcı Dostu Arayüz ile Gerçek Zamanlı Üretim İzleme ve Raporlama Uzaktan Erişim Basınçlı Suyla Yıka

Kullanım Alanları
Tavuk Kesimhanelerine özel olarak tasarlanan Kelebec 3.0, ürün gramajına göre otomatik form alan “Deri Sıyırma Modülü” ile sırt etindeki deriyi karkastan sıyırarak, “Derisiz Tavuk Sırt Eti” (Tavuk Kelebek) üretimi yapmaktadır.
Sayfayı Paylaş :
Adres
Yeşiltepe Mahallesi Uluyol Caddesi No: 35 Erenler/Sakarya/Türkiye Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin