KASS YAZILIM VE OTOMASYON SİS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.SAKARYA SERDİVAN ŞUBESİ

Firmamız özellikle geliştirdiği ürünler ile inşaat ve beton sektöründe bir çok kolaylık sağlayacak uygulamalar geliştirmiştir. Geliştirmiş olduğu yazılımları müşterilerimizden gelen istekler ile günümüz teknolojisine uygun olarak olarak dizayn ederek tüm platformlarda çalışmasını sağlamaktadır. Web ve mobil tabanlı yazılımlarımız ile müşterilerimizin iş süreçlerini izlemesi ve yönetmesini pratikleştirmek temel hedefimiz olmuştur.

 

Ürünler

Diğer Beton otomasyonlarından aldığı veriler ile ebelge ve ebis (elektronik beton izleme karekod) süreçlerini entegre etmeye yarayan bir uygulamadır. Tüm SQL tabanlı yazılımlar ile entegre edilebilmektedir.

Kullanım Alanları
Beton otomasyonları

Beton Santralleri ve Taş Ocakları Merkezi Yönetim Sistemi ile kalite yönetimi (laboratuvar, reçetelendirme ),stok takibi, maliyet, satış, satın alma (kantar girişleri) , sevkiyat yönetimi, üretim dahil olmak üzere tüm süreçleri tüm platformlarda izleyip yönetmenizi sağlayan sistemdir..

Kullanım Alanları
Beton Santralleri ve Taş Ocakları

Beton Üretim Otomasyonu ile gelen sipariş bazlı üretimlerin gerçekleşmesi ve üretim esnasında kullanılan malzemelerin stok takibini yaparak program iç yapısında e-irsaliye ve ebis sistemi ile günümüz sektörel ihtiyaçlara cevap verecek alt yapıya sahiptir.

Kullanım Alanları
Beton Üretim Scada Sistemi, Beton üretim tesisleri, İnşaat
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ B BLOK 10 B / Z05 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin