PERCULUS TEKNOLOJİ A.Ş.

Gelin size Perculus'u neden geliştirdiğimizi anlatalım.
Eğitmenlerin, öğretmenlerin ve uzmanların daha iyi öğrenme sonuçları elde etmeleri ve daha ilgi çekici, eğlenceli ve işbirlikçi eğitimler sunmalarına yardımcı olmak için Perculus’u geliştirdik. Bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden uzaktan canlı eğitim yapılmasını sağlayan sanal sınıf platformudur. Mobil ve masaüstü cihazınızın kamera ve mikrofonu kullanılarak görüntülü ve sesli görüşme yapılabilir.

Önceden Planlayın ve Öğretim Zamanından Tasarruf Edin.
Online bir sanal sınıf oturumda zamanınızı doğru kullanmak için kullanacağınız tüm öğretim materyallerini oturumdan önce planlayın. Ders aktivitelerinizi önceden oluşturarak zamanınızı verimli kullanın. Ders materyallerini ders saatinden önce akış (ders planı) içerisinde oluşturun. PDF'leri, sınavları, oyunları ve aktiviteleri ders saatinden önce oluşturarak, ders sırasında ihtiyacınız olan materyalleri bulmak ve sisteme eklemek için gereksiz zaman harcamazsınız. Her şeyi sizin için hazırda ve belirlediğiniz sıralamaya göre bekleteceğiz.

Daha İyi Etkileşim İçin Daha Fazla İnteraktif Aktivite
Derslerinize eğlenceli aktiviteler ekleyin. Öğretim aktivitelerini kullanarak katılımı ve öğrenmeyi artırın. Derslerinize yaratıcı oyunlar ve aktiviteler ekleyerek daha eğlenceli ve etkileşimli hale getirin. Sınıfınız için en iyi analiz ve değerlendirmeleri elde ederken öğrencileriniz mümkün olan en eğlenceli şekilde derse katılım sağlasın. İş birliğine dayalı ve kaynaştırıcı aktiviteler oluşturun. Ölçme ve değerlendirme sonrasında oturum planınızı tekrar tasarlayın. Akış içerisinde ders planınıza bozmadan ilerleyin. Yaratıcılığı ve etkileşimli katılımı ileriye taşıyın.

Veri Odaklı Öğretim
Sanal sınıf oturumlarınızda neler yaşandığını her zaman bilin. Öğrencilerin performansını artırmak için eğitimlerinizi anlık verilere dayalı olarak gerçekleştirin. Sanal sınıf oturumlarınız için temel katılım raporlarının ötesine geçin. Verimliliğinizi daha da arttırmak ve herkesin eğitiminizden en iyi şekilde yararlandığından emin olmak için Perculus'un etkili ve verimli canlı raporlarını kullanın. Eğitim oturumlarınız sırasında size yardımcı olmak için tasarlanmış bir analiz aracıdır. Etkileşim Göstergesi, dersiniz sırasında neler olup bittiğini takip eder ve oturumunuzun durumuna göre öneriler oluşturur. Her katılımcının değerlendirmesini, devamlılığını ve katılımını izler. Farklı ölçütlerimize göre genel bir puan hesaplar ve kişiselleştirilmiş etkileşim puanları verir.

Ürünler

Perculus: Akış ve Aktivite Tabanlı Uzaktan Online Eğitim Sanal Sınıf Platformu Bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden uzaktan canlı eğitim yapılmasını sağlayan sanal sınıf platformudur. Mobil ve masaüstü cihazınızın kamera ve mikrofonu kullanılarak görüntülü ve sesli görüşme yapılabilir.

Kullanım Alanları
Üniversiteler, sürekli eğitim merkezleri, özel eğitim kurumları, kurumsal şirketler, kamu kurumları, belediyeler ve eğitim alanında dijital dönüşüme ihtiyacı olan herkes için verimlilik sağlar.
Sayfayı Paylaş :
Web Adresi
Adres
Esentepe Mh. Akademiyolu Sk. Teknoloji Geliştirme Bölgesi No. 10 D/207 Serdivan, Sakarya Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin