SMS İŞ MAKİNELERİ İMALAT PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.-TEKNOKENT ŞUBESİ

Ülkemizde İnşaat Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren Aile Şirketlerinin 3. Kuşak Yöneticisi vasfıyla tanınan ve çok genç yaşlarda girişimci bir ruha sahip olan Sn. Akay Sezer 1997 yılında aynı Aile Şirketinde Saha Formeni olarak aktif ticaret yaşamına başlamış olup, tecrübe edindikten sonra 2006 yılında Semaksan Global İş Mak.Tic.Ltd.Şti, 2011 yılında Sezerler Zemin İnş. San.ve Tic.Ltd.Şti. ve 2018 yılında Akay Sezerler Grup İşl.İnş.San.ve Tic. A.Ş. firmalarını kurup, geliştirerek İnşaat Sektörü içerisinde farklı iş kollarında Ticari yaşamına ivme kazandırmıştır.

-Semaksan Global firması; mülkiyeti kendisine ait olan dizel ve/veya elektrik motorlu platform kiralama ve servis / bakım işiyle iştigal etmektedir.
-Sezerler Zemin firması; mülkiyeti kendisine ait forekazık makineleriyle köprü, otoyol, tünel liman gibi projelerde zemin iyileştirme ve güçlendirme taahhüt işleri yapmaktadır.
-Akay Sezerler Grup İşletmeleri; ilgili iştigal kollarına üst çatı firması olarak kurulmuş olup aynı faaliyetleri A.Ş. çatısı altında sürdürmektedir.
-SMS İŞ MAKİNALARI İMALAT PAZARLAMA VE SATIŞ A.Ş.; İnşaat sektörüyle ilgili diğer faaliyetlerinden edindiği tecrübeyle ülkemizde yerli üretim eksiği olan Forekazık Makineleri, Paletli Teleskobik Vinç, Elektrikli ve Dizel Makaslı Platform imalatları konularında yatırım yapmayı planlamış olup, bu konuda ilgili yatırımını hızla tamamlamaktadır. Yapılan fizibilite çalışmaları sonucunda Arifiye/SAKARYA lokasyonunda kurulması planlanan fabrika için gerekli yer tayin ve temin edilmiştir ve İlk olarak 8800 m2 kapalı alan ve 2000 m2 idari bina alanı olmak üzere toplamda 11000 m2 sahip olacak üretim tesisi kurulumu faaliyetlerine başlanmıştır.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanlarının da yol arkadaşı olma hedefiyle faaliyetlerini sürdüren SMS İŞ MAKİNALARI, çalışma kültürünün temeline; insan odaklılık, amaç birliği, yenilikçilik, güven, iş birliği ve geleceğe değer kavramlarını yerleştiriyor.

Sayfayı Paylaş :