BURAK ERSÜKMEN - enyakin.com

En yakın kavramından yola çıkarak, acil ve hızlı çözümlere ihtiyaç duyan herkes için ortak bir platform olma hedefini benimsemiş bulunuyoruz. Bu prensiple teknolojinin vermiş olduğu tüm imkanlar çerçevesinde ve yeni teknolojiler geliştirererk bir hizmet sağlayıcı olma yolunda ilerliyoruz. 

2015 yılında ilk adımlarını atan Enyakin.com, bugün aldığı teşvik desteklerinde gücüyle 2000'e yakın işletmeyi bünyesinde barındırmakla beraber, bir milyonu aşan hizmet talebinede cevap vermiştir. 

Türkiye'nin hemen her ilinde kurmuş olduğu servis ağı ile ihtiyaçlara tek bir platformdan cevap verme konusunda alanında lider konumdadır. Geniş yazılım ve destek ekibi ile geliştirdiğimiz projelerimizle, hem ülkemize hem de iştirakçi firmalarımıza artı değer katmaktayız. Bu sorumlulukla, projelerimizde insan yararı gözeterek Ar-ge çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. 

Özellikle çekici, lastikçi gibi yol yardım hizmet verenlerine kolay ulaşım konusunda tek bir platform üzerinden akıllarda kalan bir marka olma ana hedefimizdir. 

Ürünler

Türkiye genelinde yol yardım çözümleri sunan, alanında lider bir hizmet sağlayıcıdır.

Kullanım Alanları
Günümüzde ağırlıklı olarak yol yardım çözümleri sunan bir platform olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kullanım alanlarını ikiye ayırabiliriz. 1 Hizmet Alan Hizmet alanlar olarak araç sahipleri ilk sırada yer almaktadır. Hemen her araç sahibinin ihtiyaç duyabileceği çekici, lastikçi, akü, oto elektrik konusunda hizmetler sunmaktayız. 2 Hizmet Veren Yol yardım sektörüne hizmet eden firmalar enyakin.com'u kullanarak yeni müşteriler bulma konusunda ekonomik ve hızlı geri dönüşler almaktadır

PHP Codeigniter frameworkünü kullanarak web tabanlı yazılım çözümleri sunmaktayız.

Kullanım Alanları
İşletmelere, kurumlara ve Kobilere özel web tabanlı özel yazılım çözümleri sunmaktayız. CRM, Personel Takibi, Görev Takibi, İş-Süre Takibi ve buna benzer bir çok alanda işletmenize özel çözümler üretebiliriz. Özellikle veritabanlarından veri çekme, veri analizi, istatistik ve rapor oluşturma gibi ihtiyaçlarınıza mevcut sistemlerinize entegre uygulamalar geliştirebiliriz.

En yaygın kullanılan mesajlaşma programı olan Whatsapp üzerinde otomasyonlar oluşturarak otomatik mesajlaşma çözümleri sunmaktayız.

Kullanım Alanları
Whatsapp yeteneklerini kullanarak, dilediğiniz otomasyonlarla Whatsapp Canlı Destek hizmetleri sunabiliriz. Olası tüm destek taleplerini Whatsapp uygulamasına öğreterek, yapay zeka ile Whatsapp destek çözümleri geliştirebiliriz. Bu sayede insan iş yükünü azaltarak verimliliği arttırabiliriz. Örneğin bir resmi kuruma sorulabilecek binlerce soru kalıbına Whatsapp üzerinden insansız bir şekilde destek verebiliriz. Bu uygulamaları iş süreçlerinize göre inşaa edebilmekteyiz.

Bitrix24 CRM konusunda işletmenize ya da kurumlara özel yazılım çözümleri sunmaktayız.

Kullanım Alanları
Dünyanın en yaygın kullanılan CRM çözümü olan Bitrix24 konusunda özel yazılım ve kurulum çözümleri sunmaktayız. Müşteri yönetimi, müşteri desteği, pazarlama, görev ve projeler, süre takibi, görev otomasyonu gibi sayısız ve sınırsız iş otomasyonları ile işletmenize verimlilik katacak uygulamalar geliştirebiliriz.

Dünyanın en çok kullanılan web sitesi Google'da, metin reklamlar (Arama ağı reklamları) konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Kullanım Alanları
İnternet reklamcılığı sektöründen 20 yılı aşan deneyimizi, Google Reklamları alanında işletmelerimize hizmet olarak sunmaktayız. Dönüşüm odaklı reklam kurulumu, verimlilik ölçümü, etkin maliyet yönetimi gibi metrikleri dikkate alarak profesyonel olarak Google Ads çözümleri sunmaktayız. Ayrıca Google Ads API leri kullanarak akıllı reklam süreçlerinizide oluşturabiliriz.

Enyakin.com olarak edindiğimiz bilgi ve tecrübelerle sanal santral konusunda kurumlara özel çözümler sunmaktayız. Projemizde 2000 numaralık bir santral yönetimi ile kesintisiz ve sorunsuz iletişim çözümleri geliştirmekteyiz. Bu deneyimimizi diğer işletmelerede aktarabiliriz.

Kullanım Alanları
Özellikle sesli iletişim araçlarını kullanan işletmeler, kurumlar, resmi daireler için sanal santral çözümleri sunmaktayız. Sanal santrallerin özelleştirilebilir olması sebebiyle, işletmelere özel geliştirmeler yapabilmekteyiz. Sanal santral yeteneklerini kuruma özel olarak kurgulayabiliriz. Çağrı yönetimi, ses analizi, konuşma süre takibi, kalite yönetimi gibi her işletmenin ihtiyacı olan yazılım süreçleri geliştirebiliriz.
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ A BLOK 10 A / B12 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin