ARGEDE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Argede ailesi olarak biz, Yazılım alanında 14 yıldır başarıyla faaliyet gösteren köklü bir kuruluşuz. 2010 yılında kurulduğumuz günden itibaren müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektörümüzde öncü olmak için tutkuyla çalışıyoruz. Bu süre zarfında edindiğimiz tecrübe ve birikim, bize sektördeki değişen trendleri takip etme ve müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üretme konusunda önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Müşterilerimizle kurduğumuz güçlü ilişkiler sayesinde, onların değişen taleplerini anlayarak sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yeniliğe açık bir yapıda kalıyoruz. Başarılı geçmişimiz, işimizdeki istikrarımızın ve güvenilirliğimizin bir göstergesidir. Müşterilerimize sağladığımız kaliteli ürün ve hizmetlerle sektörde öne çıkan bir marka olmayı başardık. Ekip olarak, bu başarıları daha da ileri taşımak için birlikte çalışmaya devam ediyoruz.

Ürünler

Argede Bilişim Teknolojileri kurulduğu günden bugüne edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile yazılım alanında Web Sitesi Ve Portal Çözümleri'nin dünyaya açılan pencerelerinden biri olabilmek için aralıksız çalışmaktadır..

Kullanım Alanları
Şirketlerin kurumsallaşma sürecinde klasik yöntemlere son veriyoruz. Kâğıda not almak, günlük planları yazmak, işleri unutmak yok. Yöneticiyseniz; Proje Yönetim Sistemi ile personellerin gün içerisinde yaptığı ve yapacağı görevleri tek elden takip edebilirsiniz. Görev başına harcadığı zamanı görebilir ve raporlama yapabilirsiniz. Personelseniz; Proje Yönetim Sistemi ile takviminizi belirleyip işlerini düzen dahilinde sürdürebilirsiniz. Günlük rapor verme derdini ortadan kaldıracak bu sistemle,

Boyuta duyarlı yapısı ile CRM, işinizi her yerde ve her zaman kolayca kontrol etmenizi, iş verimliliğinizi artırırken özgür olmanızı sağlar.

Kullanım Alanları
Hizmet Alanlarını Takvim Üzerinde Yönet! Farklı Hizmet Alanlarınızı Kontrol Altında Tutun. Randevu hatırlatmaları, ödeme zamanları veya önemli tarihler hakkında hatırlatmalar ekleyerek müşterilere sağlıklı hizmet sağlama sürecini planlayın. *Günlük, haftalık, aylık veya liste görünümleri arasından seçim yapabilirsiniz. *Önemli tarihler için hatırlatmalar ve bildirimler ayarlayabilirsiniz. *Ofiste masaüstünde çalışırken verilere hakim olun. *Büyük ekranda ayrıntıları inceleyin.

Dijital Andon Sistemleri ile Üretim Süreçlerinizi Yeniden Tanımlayın!

Kullanım Alanları
Argede Bilişim Teknolojileri olarak, fabrikalarınızın verimliliğini ve üretim kalitesini artırmak için öncü çözümler sunuyoruz. Andon sistemlerimizle, üretim süreçlerinizi gerçek zamanlı olarak izleyebilir, hızlı ve etkili kararlar alabilirsiniz. Endüstri 4.0 Dönüşümünü Yaşayın: Müşteri memnuniyetini maksimize eden, verimli ve akıllı üretim süreçlerine geçiş yapın. Argede'nin dijital andon sistemleri, fabrikanızı geleceğin endüstriyel dönüşümüne taşırken rekabet avantajınızı güçlendirir.

Araç Takip Sistemleri

Kullanım Alanları
Otomotiv sektöründe geleceği şekillendiren ve mobilite çözümleri sunan lider bir şirketiz. Müşterilerimize, akıllı, sürdürülebilir ve bağlantılı mobility hizmetleriyle yaşamlarını kolaylaştırmayı ve çevresel etkiyi azaltmayı hedefliyoruz.

Türkiye’nin Önde Gelen E-Ticaret Yazılımı

Kullanım Alanları
Dijital dünyanın hızla büyüdüğü, tüketici alışkanlıklarının çevrimiçi platformlara kaydığı bu çağda, işletmelerin başarılı olması için çevrimiçi varlık oluşturmak artık vazgeçilmez bir gereklilik haline geldi. İşte tam bu noktada, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğunda güçlü bir yol arkadaşı olarak karşınıza çıkıyoruz.

Tekne Takip Sistemleri

Kullanım Alanları
Denizcilik sektöründe öncü bir şirket olarak, marine mobility çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimize, denizde daha akıllı, verimli ve çevreci bir şekilde hareket etmeleri için yenilikçi çözümler sunarak, denizcilik dünyasını dönüştürme hedefiyle yola çıktık.

İş sağlığı ve güvenliği ekipman kontrolü yazılımı, iş yerlerindeki ekipmanların, araçların ve kişisel koruyucu ekipmanların düzenli olarak kontrol edilmesini ve bakımının yapılmasını kolaylaştıran, verimli ve güvenilir bir çözümdür.

Kullanım Alanları
Kurum ve işletmelerin yasal mevzuatlara göre uyulması gereken standartları iş kazası ve meslek hastalığı olmadan koruyan ve ekipman kontrolünde herhangi bir aksaklık olmasını engelleyen sistemdir. İSG Saha Takip Sistemi, iş sağlığı ve güvenliği yönetiminin daha etkili, düzenli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesine katkı sağlar. İşletmelere yasal gereksinimlere uyum sağlama, çalışanların güvenliğini artırma ve iş kazalarını en aza indirgeme konularında yardımcı olur.

"İmalatın Gücünü Birleştirin, Verimliliği KAPSİS ile Yönetin!"

Kullanım Alanları
Talaşlı imalat ve kaynaklı imalat sektörleri, üretim süreçlerinde malzeme kullanımı, makine parkuru yönetimi, stok takibi, kalite kontrolü gibi bir dizi karmaşık işlemi içerir. KAPSİS (Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi), bu sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin bu süreçleri yönetmesine yardımcı olmak için tasarlanmış bir tür kurumsal yazılım veya ERP sistemidir. KAPSİS, talaşlı imalat ve kaynaklı imalat sektörlerindeki işletmelerin operasyonel süreçlerini entegre etmek, verimliliği artır

İnovasyon ve Verimliliği Buluşturan Modüler Yaklaşım

Kullanım Alanları
Dijital YAK - Yerinde Anında Kalite, iş süreçlerindeki hataları hızlı bir şekilde tespit etmeyi, düzeltmeyi ve sürekli olarak iyileştirmeyi amaçlayan yenilikçi bir yönetim yaklaşımıdır. Şirketimiz, kalite standartlarını en üst düzeye çıkarmak ve müşteri memnuniyetini artırmak adına, kurumsal firmalar başta olmak üzere birçok firmaya DİJİTAL YAK projesi ile Yerinde Anında Kalite sunarak iş süreçlerini verimli bir şekilde yönetmesi konusunda destek olmuştur.
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ A BLOK 10 A / Z05-Z06-Z07 54100 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin