BİNOPLUS BİO TEKNOLOJİ GIDA A.Ş.

Binoplus, Ocak 2016’da inovasyon ve Ar-Ge odaklı yenilikçi teknolojiler geliştirmek üzere kurulmuş ve Sakarya Teknokentte faaliyet göstermektedir. Amacı; kurumsal verimlilik yönetimi modelinin yaygınlaşmasının sağlanması için çözüm ve teknolojiler geliştirmek ve sunmaktır.

Bu kapsamda IPS360, Avrupa merkezli çok uluslu bir şirket için, üretim ve hizmet süreçlerinin ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal toplam verimlilik yönetim yazılımı olarak geliştirilmiş ve uygulanmıştır. IPS360 kurumların toplam verimlilik için gerçek zamanlı karar oluşturulabilir bilgi, yetkin insan kaynağı, yalın, standartlaşmış iş süreçleri üçlü sac ayağı üzerinde rekabet güçlerinin artmasını hedefler ve sağlar.

IPS Vision Inspect ise kalite kontrol süreçlerinin yüksek hassasiyet, hız ve güvenilirlikte iki ve üç boyutlu görüntü işleme teknolojileri ile yürütülmesini sağlamak amacıyla KOSGEP desteği ile geliştirilmiştir. IPS Vision Inspect  3D çizgi lazer profil sensörü  ve 2D/3D görüntü işleme yazılımından oluşur. Binoplus IPS Vision Inspect çizgi lazer sensörü ve yazılım kütüphanelerini, yüzey, renk, desen analizi, cisim tanıma, boyutlandırma, karşılaştırma vb. fonksiyonları ile müşteri problemlerinin yerli teknolojilerle çözümlendiği, güvenilir uygulamalar olarak pazar ihtiyaçları ile buluşturmuştur.

Binoplus; iş ve proses yönetim süreçlerinde 25 yılı aşan uluslararası birikimi ile genç yaratıcı ekip üyelerinin sinerjilerini birleştirmiş, dijital dönüşüm için Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları ile ortaya çıkan yerli ürünleri vasıtasıyla,  verimlilik ve sürekli gelişim sağlayarak müşterilerinin rekabet gücünün arttırılmasını hedef edinmiştir.

Ürünler

360 Kurumsal verimlilik yönetim sistemi ile uzak lokasyonluçalışma takımlarını tek bir platformda buluşturuyoruz.

Kullanım Alanları
Çok lokasyonlu, çok katmanlı organizasyonlarda iş süreçlerinden derlenen verilerin yönetim katmanları için gerçek zamanlı bilgiye dönüştürülmesini sağlayan özelleştirilebilen dashboardlar sağlar.
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ A BLOK 10 A / Z11-Z12 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin