CMV Teknoloji San.ve Tic. Ltd. Şti.

2012 YILINDA KURULDUK. 2015 YILINDA SAKARYA TEKNOKENT'TE AR-GE FAALİYETLERİ İÇİN ŞUBEMİZİ AÇTIK.

Ülkemizde sektörlerinin öncü firmaları olan,teknoloji, sigorta,perakende, iletişim ve gıda sektöründe faaliyet gösteren çeşitli şirketlere yazılım danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Hayata geçirilmiş farklı projelerimiz bulunmaktadır. Bilişim sektöründe yetkin ve tecrübeli bir ekipten oluşan kadromuzla hizmet vermeye devam ediyoruz.
Arneca Teknoloji ve Kafein Yazılım firmalarının çözüm ortağı olarak da çalışmaktayız.

 

 

iOS, Android ve Web Uygulamalarında Tecrübe:

CMV mobil platformlar için geliştirdiği birçok uygulaması ile, İOS, Android ve web uygulamarı konularında geniş bir tecrübeye sahiptir.

 

Özel Yazılım Geliştirme ve sistem entegrasyonu:

Özel yazılım projeleri ve sistem entegrasyonları sayesinde CMV değerli bir kaynak havuzu oluşturmuş ve teknoloji şirketi kimliğine bürünmüştür.

 

Araştırma ve Geliştirme:

TUBİTAK, KOSGEB ve Sanayi Bakanlığı tarafından desteklenmmiştir. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri Acıbadem ve Sakarya Teknokent’te bulunan ofislerimizde sürmektedir.

Ürünler

‘Sporsimdi’ Nedir? ‘Sporsimdi’ uygulaması ile Sportif İşletmelerinizdeki tüm yönetim süreçlerini Online olarak kolayca takip edebilir, tüm ihtiyaçlarınızı Tek bir yazılımda toplayarak müşterilerinize Dijital çağa uygun çözüm sağlayabilirsiniz. https://www.sporsimdi.com/

Kullanım Alanları
Tüm sportif işletmeler, kulüpler.. vb

Personel, malzeme ve iş takip süreçlerinizi kolay hale getirecek, giriş-çıkış takibi, performans takibi, maliyet analizi ve iş güvenliği konusunda önemli bir sistematik oluşturabileceğiniz, iş yerinizi bir kroki şeklinde sanal ortamda görüntüleyebileceğiniz ve iş yerinizin krokisi üzerinden bölgesel analizler elde edebileceğiniz bir sistemdir.

Kullanım Alanları
FABRİKALAR, DEPOLAR, ŞİRKETLER,...

Çok çalışanlı şirketler için iş yerinizin belirli alanlarına yerleştirilen cihazlar ve çalışanlarınızdaki akıllı bileklikler sayesinde hangi alanda ne kadar mesai harcandığını gösteren, online puantaj, maliyet ve hakediş hesabı yapabilen bir sistemdir.

Kullanım Alanları
Personeli olan tüm şirketler, fabrikalar, depolar vb. https://www.mopuan.com/
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ B BLOK 10 B / Z13 54100 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin