CAZ BİLİŞİM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.

Advancity Hakkında

Advancity, 1999 yılında e-öğrenme alanında faaliyet göstermek üzere kurulan ve gittikçe genişleyen ürün ve hizmet çeşitliliğini tek bir çatı altında, bütünsel bir yaklaşımla sunmayı hedefleyen uzaktan eğitim ve e-eğitim markasıdır. Advancity, lokomotif ürünleri olan Eğitim365 ve Sınıf365 ile akademik ve iş dünyasından 70+ müşteriye ve birçok farklı sektörden 3.000.000+ kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır. Şirketin küresel iş kültürüne uygun olarak, Advancity'nin hizmetleri ve ürünleri dört farklı ülkeye ve üç farklı kıtaya yayılmıştır. Şimdi de Plan365 akademik ders ve sınav planlama sistemiyle üniversitelerin derslik, ders ve sınav mekanların planlamasını üstlenmekteyiz.
https://www.advancity.com.tr/

Advancity is a distance education and e-learning brand established in 1999 to operate in the field of e-learning and aims to offer an ever-expanding range of products and services under a single roof with a holistic approach. With locomotive products called Education365 and Class365, Advancity succeeded to reach 70+ clients from academic to business arenas and  3.000.000+ users from many different sectors. In line with company's global business culture,  Advancity's services and products are spread in four different countries & three different continents. Now, with the Plan365 academic course and exam planning system, we are undertaking the planning of classrooms, lecture and exam spaces at universities.
https://www.advancity.com.tr/en/
 

Advancity kimdir?

20+ yılı aşan deneyimi ile önceliğini Akademik Eğitim Yönetimi (LMS) ve Sanal Sınıf (Virtual Clasroom) yazılımlarına vererek başta Üniversiteler olmak üzere birçok eğitim kurumuna dijital eğitim çözümleri sunan firmamız, tamamen yerli bir yazılım kadrosu ile çalışmanın avantajıyla Türkiye’deki eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına göre özelleştirerek geliştirdiği çözümler ile sektörün en önemli oyuncularından birisi haline gelmiştir.

Kendi alanında Yerli Malı Belgesi alan ilk firma olan Advancity, bugün İstanbul ve Sakarya Teknopark’ta olmak üzere iki ofisi, Sürekli Destek ve Kesintisiz Eğitim ekibi ile kendini tüm eğitim kurumlarının dijital eğitim süreçlerini kolaylaştırmaya adamış ve bugün Uzaktan Eğitim Çözümleri kullanan üniversiteler tarafından en çok tercih edilen ve pazarın açık ara lideri durumuna gelmiştir.

Ürünler

Eğitim365: Üniversitelerde Örgün ve Uzaktan Eğitim İçin Hibrit Öğretim Yönetim Sistemi Örgün ve uzaktan öğretim için öğretim elemanları ve öğrencilerin tüm iletişim ve paylaşım ihtiyaçlarını karşılar. Ekstra bir yazılım gerektirmeden herhangi bir mobil cihaz üzerinde rahatlıkla çalışır. Sınavların kurumlar üzerinde yarattığı karmaşık ve yoğun iş yükü problemine çözüm getirir.

Kullanım Alanları
Üniversiteler, sürekli eğitim merkezleri, özel eğitim kurumları, kurumsal şirketler, kamu kurumları, belediyeler ve eğitim alanında dijital dönüşüme ihtiyacı olan herkes için verimlilik sağlar.

Plan365: Akademik Ders ve Sınav Planlama Sistemi Üniversitelerin dönem başı ve sınav zamanlarındaki ders ve derslik dağıtımlarını planlayarak; öğrenci, öğretim görevlisi ve dersliklerin çakışmasını engeller.

Kullanım Alanları
Üniversitelerde; kampüs, bina, derslik, fakülte, program, öğretim elemanı veya derslerin sınırlı imkanlar ve karmaşık istekler doğrultusunda ders veya sınav programının oluşturulması gerektiği durumlarda, günlük ders veya sınav programlarını oluşturmak için en verimli ve hızlı çözümü sunar.

Sınıf365: Akış ve Aktivite Tabanlı Uzaktan Online Eğitim Sanal Sınıf Platformu Bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden uzaktan canlı eğitim yapılmasını sağlayan sanal sınıf platformudur. Mobil ve masaüstü cihazınızın kamera ve mikrofonu kullanılarak görüntülü ve sesli görüşme yapılabilir.

Kullanım Alanları
Üniversiteler, sürekli eğitim merkezleri, özel eğitim kurumları, kurumsal şirketler, kamu kurumları, belediyeler ve eğitim alanında dijital dönüşüme ihtiyacı olan herkes için verimlilik sağlar.
Sayfayı Paylaş :
Adres
Esentepe Mh. Akademiyolu Sk. Teknoloji Geliştirme Bölgesi No. 10 D/206 Serdivan, Sakarya Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin