GREENSOFT YAZILIM ÜRETİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Greensoft Yazılım Üretim San. Tic. Ltd. Şti. kurucusu; Ömer Kaledibi olup 2006 yılından günümüze dek kurumsal web tasarım hizmetleri ve özel yazılım çözümleri üreticisi olarak sektörde faaliyet göstermektedir.

Geçmiş iş tecrübeleri ve deneyimlerini 2020 yılında Sakarya Teknoknent Ar-Ge ofisinde harmanlayarak, Teknokent Teşvik ve Muafiyetleri kapsamında “E-Dönüşüm Uygulama ve Entegrasyonları” ve “Basic ERP Web Tabanlı Ticaret ve Kurumsal Kaynak Planlama Sistemi Yazılımı” projeleri ile ülke ekonomisine ve sektöre katma değeri yüksek faydalar sağlayan yazılımlar geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

e-fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye, e-müstahsil... uygulamaları gibi dijital dönüşüm ve e-ticaret, e-tahsilat, kurumsal web sitesi, ön muhasebe ve pazaryeri entegrasyonları yanı sıra özel yazılım çözümleri ile ERP üretim planlama ve üretimden veri toplama alanlarında işletmelere özel yazılımlar üretmektedir.

Greensoft, Greenshop, Greenpos ve Basic ERP markalarının sahibi olmakla beraber, üretmiş olduğu yazılımları TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları uygulaması ile koruma altına almıştır.

Ürünler

e-fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye, e-müstahsil... uygulamaları gibi dijital dönüşüm yazılımları ve e-ticaret, e-tahsilat entegrasyon çözümleri

Kullanım Alanları
Tüm sektörlerde kullanılmaktadır.

E-ticaret, e-fatura, online pazaryerleri, sosyal medya mağaza ve market uygulamalarına entegre olabilen, ERP, CRM, CMS sistemlerindeki Proseslere daha genel bakabilen ve dolayısı ile daha temel ve kolay kullanılabilen mikro küçük işletmeleri hedefleyen Basic ERP Web Tabanlı Ticaret ve Kurumsal Kaynak Yönetim Sistemi yazılımı.

Kullanım Alanları
Tüm sektörlerde kullanılmaktadır.
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ D BLOK 10 D / Z06 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin