KOPUZ MÜHENDİSLİK VE YAZILIM TİC. LTD. ŞTİ.- SAKARYA ŞUBESİ

Savunma sanayi, havacılık, denizcilik, otomotiv, beyaz eşya ve enerji sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlere hizmet sağlayan Kopuz Mühendislik, ülkemizin önde gelen kuruluşlarının projelerinde mühendislik çözüm ortağı rolünü üstlenmektedir.

Ülkemizin ulusal sanayisine katma değeri yüksek ve inovatif çözümler sunma misyonuyla bünyemizde Ar-Ge projeleri de yürütmekteyiz. Ar-Ge projelerimiz, TÜBİTAK ve KOSGEB tarafından desteklenmektedir.

Alanında uzmanlaşmış mühendislik ekiplerimiz ve yüksek başarımlı teknoloji alt yapımız ile firmamız; Yapısal (FEA), Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) ve Elektromanyetik (EMA) Analizleri konularında hizmet vermektedir. Yapısal Analizler Birimimiz; yapısal mukavemet, dinamik, harmonik, titreşim, yorulma, burkulma, çarpışma, patlama, su altı patlama, çoklu sistem dinamiği analizleri konularında çalışmaktadır. Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği Analizleri Birimimiz; ısıI analizler, soğuk akış, çok fazlı akış, geri basınç, yanma, ses üstü akışlar analizleri konularında çözümler sunmaktadır. Elektromanyetik Analiz Birimimiz ise alçak ve yüksek frekansta analizler gerçekleştirmektedir. Bu hizmet kapsamında ekibimiz; elektrik makinesi, aktüatör, role, sensör ve yarı iletken gibi elektrik/elektronik ekipmanların ileri elektromanyetik tasarımı ve analizlerini gerçekleştirmektedir. Entegre devre, PCB, paketler gibi elektronik komponentlerin tasarım ve analizleri; bileşen düzeyinden sistem düzeyine EMI/EMC analizleri, anten yerleşimi, radar kesit alanı, radyo frekansı, sinyal/güç bütünlüğü ve mikrodalga tasarimı ve analiz kabiliyetlerine sahiptir.  Ayrıca firmamız akustik analizler ve optimizasyon alanında çözümler sunmaktadır.

Müşteri odaklılık ve güvenilirlik değerlerini ilke edindiğimiz firmamızda, Yerinde Mühendislik hizmeti de sağlanmaktadır. Yerinde Mühendislik hizmetimiz kapsamında müşterilerimiz, kendi bünyelerinde ihtiyaç duydukları mühendis iş gücünü zamandan tasarruf sağlayarak ve kendi iş yüklerini hafifleterek güvenilir ve hızlı bir şekilde temin edebilmektedir.

Sayfayı Paylaş :