MAENSO Mühendislik, Ürün Geliştirme ve Üretim Mühendisliği olmak üzere iki ana sahada faaliyet göstermektedir. Üretim Mühendisliği
alanında otomotiv sektöründe danışmanlık ve özel makine-ekipman tasarım ve imalat çalışmalarımız devam etmektedir. Müşterilerimiz arasında otomotiv ana sanayi firmalarından TOGG ve Assan Hanil bulunmaktadır. Ayrıca Ford Otosan Romanya gövde fabrikası ve TOGG gövde ve boya fabrikaları için proje teknik ve yönetim danışmanlığı hizmeti verilmiştir.
MAENSO Mühendislik, mikro hareketliliğin sürdürülebilir taşımacılığın önemli bir parçası olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda Ürün
Geliştirme faaliyetlerimiz Elektrikli Bisikletler, Sakarya Teknokent bünyesindeki projemiz olan Elektrikli Motosiklet ve gelecekte geliştirmeyi planladığımız 3 tekerlekli ve 4 tekerlekli L kategori elektrikli araçları kapsamaktadır.

Mayıs 2023'ten itibaren seri üretim faaliyetlerimiz de başlamıştır. ATSO Sanayi Sitesi'nde açmış olduğumuz imalathanemizde elektrikli bisiklet gövdesi, arka taşıyıcı imalatı yapmakta ve ihraç etmekteyiz.

Ürünler

İmalathanemizde, alüminyum ve çelik bisiklet gövdeleri üretimi yapılmaktadır. Etiketleme ve boya işlemleri de firmamız bünyesinde yapılmakta, montaja hazır bir ürün elde edilmektedir.

Kullanım Alanları
Elektrikli bisikletler
Sayfayı Paylaş :