MİRASİS BİLGİ SİSTEMLERİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

IP Santral (IPPbx) ana gövde olan çağrı merkezi yazılımına entegre olarak çalışmaktadır dolayısıyla tek bir yapıdan hem santrali hem çağrı merkezi yönetilebilmektedir. IPPbx yapılandırması sonsuz sayıda braşman taşıyacak şekilde tasarlanmış olduğundan her tip firma yapısına uyabilmektedir. bina, bölüm, departman, bölge gibi birçok kırılımı istenildiği şekilde oturtulur. Yönetim arayüzünden her tür santral kurgusu basit bir şekilde yapılandırılır.

Çağrı merkezi aslında bir iletişim merkezidir. sadece ses iletişimi değil müşteri ile iletişimde olunabilecek her kanaldan (sosyal medya, web, chat, sms, email vb) iletişim kurabilmekte ve yönetimi ve raporlaması da yönetim panelinden yapılabilmektedir.

%100 özelleştirilebilir olduğundan müşterinin tüm iş akışları, sonuç kodları ve bunlara bağlı aksiyon tetitklemeleri yapılabilmektedir. 

Ürünler

IP santral (IPPbx) - çağrı merkezi yazılımı ve bütünleşik iletişim platformudur.

Kullanım Alanları
tüm sektörler, tüm firmalar bünyesinde çağrı merkezi barındıran tüm firmaların kullanabileceği bir yapıdır. Analog santralini IP ye dönüştürmek isteyen firmalar, çağrı merkezini yönetilebilir, ölçümlenebilir, raporlanabilir yapıya taşımak isteyenler, çağrı merkezi performansını arttırarak gelirlerin artmasını ve gereksiz maliyetlerin düşürülmesini isteyenler, müşterilerine sadece ses değil, sosyal medyadan hizmet vermek isteyenler, bütünleşik iletişim platformu deneyimi isteyenler.
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ B BLOK 10 B / 114 54100 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin