OPTİMUS YAZILIM İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. SAKARYA TEKNOKENT ŞUBESİ

Deneyimli yazılım ve destek ekibi alışık olduğunuz güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı hizmetlerine devam etmek için Optimus Yazılım'da bir araya geldi.
Sağladığımız dinamik çözümlerle kaliteli, hızlı ve güler yüzlü marka değerini koruyup,müşteri odaklı yaklaşımımızla memnuniyeti en üst seviyeye taşıyacak bir yazılım ve destek hizmeti sağlıyoruz.Sektörümüze ve ülkemize katma değer yaratıyoruz.

Ürünler

SENTETİK EMİRLER Parçalı Emir: • Müşterinin giriş yaptığı emir, verdiği saat aralığına göre eşit parçalara bölünerek sırayla borsaya iletilir. • Girilen adet toplam adeti ifade eder. Parça sayısı ile toplam adetin kaç parça halinde borsa iletileceğini ifade eder. • Emirler kullanıcının girmiş olduğu saat aralığının da eş parçaya bölünmesi ile belirlenen saatlerde borsaya iletilir. • Girilen emirde başlangıç saati bitişten büyük girilemez, borsa işlem saatleri dışında emir saati seçilemez.

Kullanım Alanları
Borsa İstanbul A.Ş. Finans sektöründe kişilerin emir iletim yapısında piyasa yönünü anlık takip etmeden yatırımlarını belirleyebileceği posizyon alabileceği kar ve zarar dengesini önceden belirleyebileceği yarı yapay bir projedir. Uygulama web tabanlıdır.

Sentetık Emirlerin Mobil Aplikasyon projesi

Kullanım Alanları
Sentetik Emirler web uygulamasının mobil aplikasyonu projesi
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ D BLOK 10 D / 204 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin