ORELTEK ELEKTRONİK VE YAZILIM TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Elektronik kontrol alanında, gerek son kullanıcı, gerek araştırma geliştirme amaçlı pek çok alanda, esnek, güvenilir ve doğru ürünlere ihtiyaç bulunmaktadır. Bunlar taşıt gövde kontrol, hidrolik sistem kontrol, elektrikli araç motor kontrol ve sürüş destek sistemleri, endüstriyel kontrol kartları, kablosuz sistemler, IPTV vb. gibi çeşitli seviyelerde olmaktadır. Şirketimiz çalışanları bu alanlardaki geçmiş tecrübeleri ile bu alandaki ihtiyaçların tamamında beklentileri karşılamak üzere projeler üretmiş ve üretmeye devam etmektedir.

 

MİSYONUMUZ: 

Elektronik ve Yazılım alanındaki ihtiyaçlara yönelik üretilen çözümlerin öncelikle doğru, güvenilir, dayanıklı, çevreci, rekabetçi, katma değeri yüksek ve olabildiğince yerli imkânlar dahilinde,  en az kritik malzeme kullanarak gerçekleştirmektir.

 

VİZYONUMUZ: 

Ülke geleceğinde önemli bir kuruluş haline gelmek ve gelecek 10 yıl içerisinde alanında dünya markası olmak.

Ürünler

Yapay Zeka destekli kamera sistemleri yardımı ile mağazalarda, mağazaya giren müşteri sayısı, kasaya uğrayan müşteri sayısı, kasada bekleyen anlık müşteri sayısı, mağaza kasa yoğunluğuna göre bilgilendirme desteği, mağaza içerisinde online takip edilmesi talep edilen ortam sıcaklığı, hava kalitesi gibi veriler online olarak takibi sağlanmaktadır.

Kullanım Alanları
* Mağazalar * Alışveriş merkezleri * Binalar * Toplanma alanları

Yaygın şekilde otomotiv elektronikleri arasında veri iletişimi sağlayan, günümüzde endüstriyel ürünler arasında veri iletişimi yapmak için kullanılan CAN (Control Area Network) hattı verilerini RS-485 üzerinden Modbus RTU ile kullanıma imkân sağlamaktadır.

Kullanım Alanları
* Otomotiv kullanımına uygundur. * İş makineleri motor ve gösterge verileri almak için kullanılabilir. ( Ekskavatör, kazıcı yükleyici, yükleyici, delici vb. ) * Tır, kamyon filo yönetim sistemi için kullanılabilir. * Forklift takip, forklift izleme sistemi için kullanılabilir. * Elektronik kontrol sistemi(ECU) içeren yeni nesil motorlu jeneratörlerde motor bilgilerini almak için kullanılabilir. * Endüstriyel CANBUS çözümü olarak kullanılabilir. * Müşteri ihtiyacına göre özelleştirilebilir.

IoT cihazlarımızın yönetimi, kullanıcı göstergelerinin hazırlanarak özet ekranları sunulabilmesi amacı ile devreye alınmış olan ORELTEK-Portal yayına başladı. Hali hazırda geliştirmekte olduğumuz IoT cihazların yanında sektörde kabul görmüş olan MQTT başta olmak üzere pek çok temel IoT cihazlarla doğrudan çalışabilir şekilde kurgulandı. Dahası kullanıcıların farklı platformlarının entegrasyonu konusunda oldukça güçlü ve esnek bir altyapıya sahip.

Kullanım Alanları
* Telemetri sistemleri * İnternet üzerinden cihaz kontrolü * Araç takip sistemi * Akıllı ofis sistemleri * Akıllı mağaza sistemleri * Güvenlik sistemleri * Akıllı Tarım sistemleri * Akıllı sulama sistemleri * Akıllı ev sistemleri * Sayaç okuma sistemleri * Enerji izleme ve takip sistemleri * Trassir ile Yapay Zeka destekli analitik sistemleri * LoRaWAN sistemler * MQTT sistemler * Acil durum bildirim sistemleri
Sayfayı Paylaş :
Adres
Esentepe Mah. Akademiyolu Sok. A Blok No: 10A/B02 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin