PİCODE YAZILIM EĞİTİM DANIŞMANLIK ARGE VE TİC. LTD. ŞTİ.

Dijital çağın hızla ilerlediği günümüzde, başarılı olmak için sürekli olarak gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve en yeni yazılım trendleriyle tanışmak hayati önem taşıyor. Bu kapsamda PİCODE size her türlü yazılım desteği sunmaktadır.

Akademik dünyada var olmak ve etkili bir şekilde bilgi üretmek, geleceğe yön vermenin anahtarıdır. Biz, "Akademik Danışmanlık, Akademik Dergicilik ve Akademik Yayıncılık" olarak, bilim dünyasının öncülerini destekleyerek, bilgiye değer katmayı ve bilim dünyasını daha ileri taşımayı amaçlıyoruz.

Uzman Akademisyenler: Alanında uzman, deneyimli akademisyenlerden oluşan ekibimiz, size en iyi akademik danışmanlık hizmetini sunuyor.

Dergi Yayıncılığı: Kendi alanında uzman dergi yayıncılığı ile bilimsel çalışmalarınızı geniş kitlelere ulaştırmanıza destek oluyoruz.

Akademik Yayın Stratejisi: Çalışmalarınızı etkili bir yayın stratejisi ile yönlendirerek, bilgi dünyasında daha fazla fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Ürünler

Akademik dünyada öncü olmanın yeni yolu burada! Kongre düzenlemenin, kayıt sistemini yönetmenin, gezileri planlamanın ve makaleleri takip etmenin en yenilikçi yolu Kongrepark ile tanışın. Bilimsel ilerlemenin zirvesine çıkmak için kongrelerinizi daha verimli ve etkili bir şekilde yönetin. 💡 Kongrepark Kongre Yönetimi: ✅ Kongre Sayfası Oluşturma: ✅ Kayıt Sistemi: ✅ Gezi Sistemi: ✅ Makale Takip Sistemi:

Kullanım Alanları
Dünyadaki tüm akademisyenlerin kolayca erişebileceği kongre havuzu ve online kongre düzenleme platformudur.
Sayfayı Paylaş :