REKLAMOTV BİLİŞİM TEKNOLOJİ REKLAMCILIK VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Türkiye’nin kapalı devre dijital mecrası olarak bilinen ReklamoTV; firmaların, toplu taşıma araçları, süpermarketler, kafeler, alışveriş merkezleri, hastaneler ve onlarca farklı sektörde her gün on binlerce kişiye ulaşmasını sağlamak amaçlı kurulmuş düşük bütçeli bir reklam mecrası platformudur. Büyük-orta-küçük işletmelerin reklam giderlerini azaltmak, hedefe yönelik reklam yayınlamalarını ve her an ölçülebilir sonuçları analiz edebilmelerini sağlamak için kurulan ReklamoTV, Kendi geliştirdiği yazılım ile her an ölçülebilir, kolay ulaşılabilir ve yönetilebilir reklam kampanyaları oluşturmak isteyenlere “özel çözümler” sunan ReklamoTV; iç ve dış mekân ekranları ile gerek bayilere gerekse ev sahiplerine gerekse de reklam verenlere “başarı ve kazanç” sağlamaktadır.

Ürünler

Reklamoid, markaların hedef kitlesinin anlık istek ve ihtiyaçlarını tespit edip, reklam verenlerin ilgisine sunarak, hedef kitleye daha verimli dijital reklam sunmaktır. Böylelikle markaların müşterilerini ölçülebilir bir şekilde dijital reklam sunması saglanır. Aynı zamanda android board, gsm, gps, beacon vb. sensörler ile hedef kitle daha etkin dijital reklam görmesini saglayan bir platform olacaktır.

Kullanım Alanları
TİCARİ KURULUŞLAR Süpermarketler, büyük ölçekli alışveriş merkezleri, zincir mağazaları, oteller, restoranlar, eczaneler, kuyumcular, seyahat acenteleri... HALKA AÇIK YERLER Metrolar, havaalanları, otobüs durakları, tren garları, benzin ve otoyol istasyonları, kırtasiyeler, sergi salonları, stadyumlar, bekleme salonları, müzeler, kongre merkezleri... MALİ KURULUŞLAR Bankalar, sigorta şirketleri, finansal kurumlar, yatırım şirketleri... KÂR AMACI GÜTMEYEN KURULUŞLAR Hastaneler...
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ B BLOK 10 B / Z05 5050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin