SANDIKÇI OTO SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.-TEKNOKENT ŞUBESİ

Sandıkçı, otomotivle ilgili 40 yıla varan tecrübesini, 2012 yılının kasım ayında Toyota işbirliğiyle güçlendiren bir markadır.

Enerjik, hızlı, dinamik yapıya sahip, güncel yönetim anlaşına uygun, yapısal, organizasyonel olarak önemli tecrübeleri olan bir firmadır.

İşini iyi yaparak, teknik bilgi ve donanımı olan personel istihdam ederek, verdiği  hizmetin kusursuz hale gelmesini hedeflemektedir.

Temsilcisi olduğu markaya değer katan, müşterilerinin bu markalara olan bağını güçlendirebilen yapıdadır.

Toyota Plaza Sandıkçı, yaptığı işi bir adım daha öteye taşımanın kararlılığı ve azmine  sahiptir. ‘Kusursuz Hizmet’’ anlayışıyla, ‘Müşteri Memnuniyeti’ odaklı çalışmaktadır.

Bu çaba ve gayretle  Toyota Plaza Sandıkçı; bayilik yaptığı 2 yıl gibi kısa bir sürede, ODD Otomobil Distribütörleri Derneği verilerine göre 2014 yılı binek-ticari toplamda Sakarya’nın en çok otomobil satan markası oldu.

Toyota’nın pazar liderliğine yakışır nitelikte, Sandıkçı’nın  2014 yılında Sakarya’da lider olmasının onurunu ve verdiği sorumluluk duygusu şöyle özetlenmektedir:

‘‘Sakarya’da pazar lideri olmamız demek; daha fazla çalışmamız demek ve bu başarıyı daha ileriye taşıyabilmemiz için daha fazla gayret sarfetmemiz demektir. Çünkü bizim için lider olmak demek, ‘İyinin de iyisi’ olmak demektir.’’

Sayfayı Paylaş :
Adres
Esentepe Mah. Akademiyolu Sk. Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Sitesi B Blok No: 10B İç Kapı No: B13 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin