SEGNA BİLGİ SİSTEMLERİ VE TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.

SEGNA Bilgi Sistemleri imalat sanayi sektöründe dijitalleşme alanında danışmanlık ve yazılım hizmeti sunmaktadır. Sağladığımız çözümler imalat sektöründe faaliyet gösteren firmaların dijitalleşme süreçlerinin hızlı, verimli ve düşük maliyetli olmasını hedeflemektedir.

Geliştirdiğimiz akıllı ürün ağacı modeli, ürün ağacı ve rota bilgilerinin sipariş sırasında otomatik oluşturulmasını sağlayarak, imalat sürecinin hatasız entegrasyonunu ve takibini mümkün kılmaktadır. Bu yöntem ile klasik ürün-malzeme ilişkisi yöntemlerinden farklı olarak sistemin ürün ağacını ve rotasının yazılım tarafından oluşturulması sağlanmaktadır.

Ürünler

Bu ürünümüz imalat süreçlerinde makinalar ve çalışma ortamından aldığı verileri analiz ederek ve durum takibi ve öngörüler yapılmasını sağlamaktadır. Geniş makina parkuru ile üretim yapılan tesislerde üretimde kullanılan cihazların takibi ve bakımı kritik öneme sahiptir. SEGNA IoT tüm cihazların ve ortam verilerinin takibi ve analizini sağlayarak arıza yada bakım öngörülerini ek iş gücüne ihtiyaç duymadan yapılmasını sağlamaktadır.

Kullanım Alanları
Sanayi, Üretim.

SEGNA ERP baştan uca bir kurumsal kaynak yönetim uygulamasıdır. Özellikle imalat sanayi odaklı bir yazılımdır. Öne çıkan özelliği ürün ağacı ve rota bilgilerinin sipariş sırasında otomatik oluşturulmasını sağlayarak, imalat sürecinin hatasız entegrasyonunu ve takibini mümkün kılmasıdır. Bu yöntem ile klasik ürün-malzeme ilişkisi yöntemlerinden farklı olarak sistemin ürün ağacını ve rotasının yazılım tarafından oluşturulması sağlanmaktadır.

Kullanım Alanları
İmalat Sanayi, Sanayi, Kurumsal Kaynak Yönetimi
Sayfayı Paylaş :
Web Adresi
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ B BLOK 10 B / 113 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin