SRDVN YAZILIM A.Ş.

SRDVN Yazılım Anonim Şirketi 2023 yılında kurulmuştur.  Başlangıç çalışmaları Sakarya'nın Serdivan ilçesinde bulunan Sakarya Üniversitesindeki Sakarya Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde olduğu için isim olarak SRDVN seçilmiştir. 

Öncelikli çalışma alanı olarak; yapay zeka destekli, orta boy firmaların yönetişimine katkı verecek yazılımların araştırma ve geliştirmesi seçilmiştir. 

Kurumlarda kullanılan, farklı yazılımlarla veri alışverişi yapmaya yarayan entegrasyon uygulamalarının da hayata geçmesi ile ilk ürünü hazır olacak ve ticari satış ve pazarlama faaliyetlerine de başlayacaktır. Bu aşamada ayrıntılı güncel bilgiye şirket web sitesinden srdvn.com ulaşılabilecektir. 

Ürünler

Bir 'Yazılım' projesi olup; kurumların siber güvenlik ekiplerinin ve destekleyen diğer ekiplerin rutin işlerini standartlaştırarak, önceden ayarlanmış iş kurallarının ve uyumluluk politikalarının karşılanmasını, insan hatasını ve sapmayı azaltmasını veya ortadan kaldırmasını ve otomatikleştirilmiş sürecin her aşamasında görünürlük ve yönetilebilirlik sağlar.

Kullanım Alanları
Yurt içi ve yurt dışı orta/büyük ölçekli kurumların güvenlik ve BT ekipleri ile kurumlara güvenlik ve BT desteği veren tedarikçiler ve bu tedarikçilerin çalışanlarıdır.
Sayfayı Paylaş :
Adres
Sakarya Teknokent Blok 10B/Z10–Z11 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin