SMART EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Firmamız, eğitim teknolojileri alanında 15 yılı aşkın deneyimi ile, dil öğrenmeye, başarısı kanıtlanmış metodolojileri en son eğitim teknolojileri ile birleştiren etkili, kişiselleştirilmiş ve yenilikçi bir yaklaşım sunmayı hedeflemektedir.

Ekibimiz çok sayıda e-öğrenme projesini başarılı bir şekilde tamamlamış ve yüz binlerce öğrenenin dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmuştur.

Smart Eğitim Çözümleri, bu ve daha önceki girişimlerinde, Türkiye’nin öncü eğitim kuruşlarına ve uluslar arası firmalara özel dijital öğrenme çözümleri geliştirmiş ve bu çözümler ile, uzun yıllara varan başarı işbirlikleri sağlamıştır.

Ürünler

Yapay Zekâ Destekli, Yeni Nesil İngilizce Öğrenme Platformu  Hayatımızı her geçen gün yenilikleriyle kolaylaştıran teknolojik gelişmeler, her alanda kendimizi geliştirme imkânı sunuyor. Yeni nesil dil öğrenme platformu WEXT, akademik olarak etkinliği kanıtlanmış metotları en yeni teknolojilerle birleştirerek İngilizce öğrenmeyi kolaylaştırmayı hedefliyor.

Kullanım Alanları
Özel ve Devlet K12 Eğitim Kurumları Özel ve Devlet Yüksek Eğitim Kurumları Özel Şirketler

WEXT Junior eğlenceli ve eğitici hikayeler ile, çocukların hayal güçlerini harekete geçirerek , İngilizce öğrenmeyi maceraya dönüştürür. Etkileşimli etkinlikler ve oyunlaştırma elementleri ile desteklenen hikayeler, çocukların dilbilgisi ve kelime bilgilerini geliştirirken, anlama becerilerini de güçlendirmelerine destek olur. 

Kullanım Alanları
Anaokulu'dan 5 sınıfa kadar Tüm Eğitim Kurumlarında eğitim gören öğrenciler ve bireysel öğrenenler için uygundur.

WEXT Planet Pop Star, öğrenciler İngilizce dil becerilerini akılda kalıcı melodiler, danslar, oyunlar ve etkileşimli dersler ve eğlenceli oyunlar aracılığıyla öğrenerek keyifli ve kalıcı öğrenme gerçekleştirmelerine destek olur. WEXT Planet Pop Star, Uluslara arası olarak dil yeteneğini tanımlayan ve Dünya genelinde öğrencilerin dil becerilerini tanımlamak için kullanılan, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) standartları ile hazırlanmıştır.

Kullanım Alanları
Anaokulu'dan 5 sınıfa kadar Tüm Eğitim Kurumlarında eğitim gören öğrenciler ve bireysel öğrenenler için uygundur.

WEXT Exam Trainer farklı İngilizce seviyelerinden bireylerin, ihtiyaçlarına uygun olarak alanında uzman uluslara arası içerik geliştiriciler ile iş birliği çerçevesinde hazırlanmış, TOEFL, IELTS, KET, PET, FCE, YLE gibi, 13 farklı İngilizce uluslara arası sınava hazırlık ve test içerikleri sunar. Dünya çapında tanınan İngilizce dil ölçme ve değerlendirme sınav ve hazırlık materyallerimiz, kurumlar tarafından güvenli ve güvenilir dil yeterlilik göstergeleri olarak kabul edilmektedir.

Kullanım Alanları
Tüm yaştan bireyler kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.
Sayfayı Paylaş :