UBF SOFT YAZILIM DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş.

Şirketimiz, Aralık 2019 da, Ar-Ge tabanlı yazılımlar geliştirmek amacıyla Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde kurulmuştur. Şirketimiz yazılım geliştirme ve danışmanlık faaliyetleri olarak ar-ge kapsamında faaliyet gösteren firmalara teknoloji transferi ve yazılım araçları geliştirme süreçlerinde katkı sağlamak sureti ile 4 yılı aşkın bir süredir proje geliştirme süreçlerini başarıyla tamamlamıştır. Halen teknoloji geliştirme odaklı ar-ge çalışmaları ve özgün yazılım geliştirme çalışmalarımızı Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yürütmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Yazılım teknolojileri geliştirme ve sistem programlama alanlarında faaliyetlerimizi yürüterek teknoloji kullanımından çok teknoloji geliştirmeyi öncelikleyen ve bu kapsamda uluslar arası boyutta değer üretmek ve yazılım dünyasında dikkat çekici başarılara imza atmak

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve paydaşlarımızı yenilikçi ve rekabetçi çözümlerimizle başarıya ulaştırmak, gelecek öngörülerini planlamak ve hayata geçirmek gibi bir misyonu yürütmekteyiz. Bunun yanı sıra geleceğin yazılım teknolojilerine katkı vermek ve bu uğurda yazılım geliştirme alanında öğretici ve kapsayıcı bir yol ile yazılım dünyasına yeni yetenekler kazandırmayı da hedeflemekteyiz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Yazılım sektöründeki teknolojik gelişmelerle beraber, bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılamak, yeni AR-GE ve inovasyon çalışmaları yapmak ve teknoloji kullanım yeteneklerinden daha çok teknoloji üretim odaklı çalışmalar yapmak amacıyla faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Yazılım geliştirme ve uygulama alanları olarak deneyim ve yeteneklerimizi, kullandığımız teknolojileri ve geliştirdiğimiz özgün veya müşteri odaklı çözümlerimizi ve izlediğimiz süreçleri aşağıdaki beş başlıkta sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  • Sistem & Altsistem Programlama
  • Masaüstü Uygulamları
  • Web Tabanlı Uygulamalar

 

 

Sayfayı Paylaş :
Adres
Sakarya Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Esentepe Mah. Akademi Yolu Sok. No : 10 B / 101 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin