VENHANCER BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK A.Ş.

Venhancer Bilişim ve Danışmanlık, 2021 yılında kurulmuş bir teknoloji hizmeti şirketidir. Misyonumuz, kurumların teknoloji ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde sağlamaktır. Venhancer, hem yeni girişimlere hem de köklü kurumlara özel teknoloji hizmetleri sunan bir şirkettir. Aynı zamanda, teknolojide daima önde olmak isteyen kurumlar için dijital dönüşümün gücünü yönlendiriyoruz. Müşterilerimize, ihtiyaçlarına özel yazılım geliştirme, hazır yazılım çözümleri, analitik, veri yönetimi, uygulama ve sistem desteği, topoloji, altyapı gibi geniş bir yelpazede teknoloji hizmeti sunuyoruz.

Ürünler

Platform, her bir uzaktan çalışanın verisini değerlendirerek çalışanın seçimi, çalışanın proje ile eşlenmesi, görev takibi ve izlenebilirliği, platform üzerinde kontrat yönetimi, ödeme yönetimi, başarı takibi/motivasyon ya da kişisel gelişim eğitimi gibi yetenekleri izlemeyi sağlar.

Kullanım Alanları
Platform, hem bireysel hem de kurumsal olarak uzak çalışma koşullarını yerine getiren ve dünya çapında dolaşımda olan, öncelikle yazılım sektöründe çalışanları hedefler.
Sayfayı Paylaş :