ZDC BİLİŞİM YAZILIM DANIŞMANLIK VE OTOMASYON TEK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2018 yılında faaliyetlerine Sakarya Üniversitesi Teknopark yerleşkesinde başlayan firmamız 20 yıllık sektör tecrübesine sahip deneyimli kadrosu ve personeli ile

  • Mobil Uygulama Geliştirme
  • Unity İnteraktif Oyun VR AR ve Simulasyon Tasarımları IOT & Endüstri 4.0 ve Gömülü Sistem Tasarımı,
  • Bilgisayar Görmesi, Görüntü İşleme, Robotik
  • GPS/UWB/BLE/ibeacon/RFID tabanlı Lokalizasyon ve Takip Sistemleri
  • Linux ve Windows Sunucu Sistem Yönetimi ve Proje Danışmanlığı

konularında hizmet vermektedir.

2013 yılından bu yana dünya çapında gerçekleştirilen IDEF, BUS WORLD, IAA, IDEX, TIREXPO, COMVEX, BOAT SHOW gibi bir çok fuar ve etkinlik için onlarca kurumsal müşteriye özel olarak geliştirilen İnteraktif Oyun ve Mobil Kiosk Tanıtım Uygulamaları Geliştirme faaliyetlerine şirketleşme sonrası da deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

2020 yılında yaşadığımız pandemi öncesinde Sanal Market Mobil uygulamaları üzerine arge ve yazılım geliştirme faaliyetlerine başlayan deneyimli ekibimiz pandemi sonrasında enerjisini tümüyle perakendecilik sektörüne proje üretmeye adayarak günümüze kadar siz değerli müşterilerimiz adına 500.000’den fazla siparişin müşterilerinize ulaştırılmasını sağlamıştır.

Ayrıca Google Play Store ve Appstore uygulama marketlerinde 100'den fazla native uygulama yayınlayarak toplamda 200 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşan ve bu uygulama portföyünü yıllardır yöneten, Dijital Reklam Firma Anlaşmaları, Uygulama İçi Satın Alma Pazarlaması, ASO çalışmaları, Ülke ve Bölgeye özel Mobil Market Pazarlama Stratejileri geliştirme konusunda tecrübeli bir ekip ile hem uygulama geliştirmeye devam ediyoruz hem de bu konularda danışmanlık ve geliştirme hizmeti sağlıyoruz.

Ürünler

2020 yılında yaşadığımız pandemi öncesinde Sanal Market Mobil uygulamaları üzerine arge ve yazılım geliştirme faaliyetlerine başlayan deneyimli ekibimiz pandemi sonrasında enerjisini tümüyle perakendecilik sektörüne proje üretmeye adayarak günümüze kadar siz değerli müşterilerimiz adına 500.000’den fazla siparişin müşterilerinize ulaştırılmasını sağlamıştır. Detaylı bilgi için https://market.zdc.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Alanları
-10000'lerce ürünü olan zincir marketler. -Yüksek hacimli e-ticaret gerçekleştiren müşteriler. -Trendyol, YemekSepeti gibi pazaryerleri ile entegrasyon ve depo yazılımı ihtiyacı olan işletmeler.

Isıtma sistemlerinizi mobil uygulamalarımız ve EVIOT Akıllı termostat ile dilediginiz anda dilediğiniz yerden kontrol edebilirisiniz. Yapay zeka desteği ile %35'e kadar tasarruf sağlayabilirsiniz Detaylı bilgi için https://www.eviot.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Alanları
-Opentherm Destekleyen Mobulasyonlu Kombiler. -Termostat Girişi Bulunan diğer tüm kombi ve iklimlenidirme cihazları.
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ B BLOK 10 B / B14 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin