TRA BİLİŞİM TEKNOLOJİ HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

TRA Bilişim, etkin ve efektif bakış açısıyla kuruluşundan bugüne birçok başarıya imza atmıştır. Sakarya Üniversitesi Teknokent bünyesindeki bilişim firmaları arasında 2017 yılında, 0-4 yaş arası girişimci firma ve girişimci firma performans genel sıralamasındaki çalışmalarıyla ve AR-GE alanındaki başarılarıyla iki dalda da birincilik ödülüne layık görülmüştür. Aynı zamanda 2021 yılında Sakarya Üniversitesi Teknokent Teknoloji ödülleri AR-GE kategorisinde istihdam ödülüne layık görülmüştür.

TRA Bilişim olarak stratejimiz, her gün gelişim ve değişim gösteren teknolojinin farkındalığıyla, Türkiye’de sektörlerinde öncü firmalara gerekli yazılım desteğini sağlayabilmektir.

Ürünler

Blockchain Tabanlı Çözümlerimiz, dağınık bir mimari ile geliştirilmiş olup ölçeklenebilirliği ve performansı ön plana çıkaran, kripto para alım-satım işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz ve uluslararası borsalara entegre gerçek fiyatları takip edebileceğiniz, yüksek hacimli işlem defterine sahip bir platformdur.

Kullanım Alanları
Blockchain, Kripto Para Piyasası, Kripto Para Borsası

BOSS - Aracılık Organizasyon ve Yazılım Çözümleri, Türkiye'de yaygın kullanımı ile bir finansal yatırım kuruluşunun satış ve operasyonel süreçlerini organize etmek için planlanan verimliliği artırmayı amaçlayan bir projedir.

Kullanım Alanları
Pazarlama, Satış, Elde Tutma, Operasyonlar, Portföy Yönetimi, Web Sitesi, Müşteri Araçları, İş Ortağı Paneli, İş Akışı Araçları, Portal Uygulamaları

MAKAS, masraf akış yönetim süreçlerinizi, kurum için izin ve iş talep süreçlerinizi elektronik ortama taşıyarak, kurum içi verimlilik ve tasarruf artışı sağlamaktadır.

Kullanım Alanları
Finans, Bankacılık, Müşteri İlişkileri Yönetimi vb.
Sayfayı Paylaş :
Adres
ESENTEPE Mah. AKADEMİYOLU SOK. TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGELERİ D BLOK 10 D / 107 54050 Serdivan / Sakarya
Business_logo
Sakarya Teknokent ile ilgili daha fazla bilgi almak için
İletişime Geçin